Hakkımızda

4 Farklı kategori ile hizmet verdiğimiz islamisohbethatti.com sitemizde sizler için bilgilendirici içerikler hazırlıyoruz. Bildiğiniz gibi günümüzde internet sayesinde iletişim süreleri saniyelerden de aza indirgendi. Hal böyle olunca birçok farklı avantaj insanların oldu. Tabii bunun beraberinde siber suçlar da artış gösterdi. İşte bu tür durumlarda sadece avantajları insanlara yansıtmak ve onları suçlardan uzak tutmak adına İslam şartları altında hizmet veriyoruz. Sadece sohbet etmenize olanak tanımıyor, bunun yanında daha bilinçli hareket etmenizi sağlıyoruz. Eğer bu konuda bizim ne yaptığımızı ve amacımızı merak ediyorsanız, daha detaylı bir açıklama bulabilirsiniz.

İslamisohbetti.com Amacı ve Hedefi

İslamisohbethatti.com olarak ilk amacımız insanların daha sağlıklı bir şekilde iletişim kurmasına olanak tanımaktır. Bir diğer amacımız ise bunu İslami şartlar altında, kişisel haklara saldırı olmadan, insanların birbirlerine saygı duyduğu bir ortamda yapmalarına imkan vermektir. Bu nedenle sohbet odalarımızı düzenliyor, kontrol ediyor ve güvenlik uzmanlarına taratıyoruz. Bununla da kalmıyor ve sizin için daha bilinçli olmanız adına bilgilendirici içerikler hazırlıyoruz.

Amacımızdan şaşmadan, Türkiye’nin en büyük İslami Sohbet Sitesi olmayı hedefliyoruz. Bu hedefte doğru adımlar ile ilerlemek için elimizden geleni yapıyor ve çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. İnsanlar bundan sonra kişisel haklarına saygı gösterilen, mahremiyetlerinden endişe duymadıkları, saygı ve sevgi çatısı altında sohbet edebilecekler. En önemlisi İslamiyet’in gerektirdiği kurallar çerçevesinde yeni arkadaşlıklar kuracak, dostlar edinecek ve belki de yeni yuvalar kuracaklar.